120mm Case Fan - XILENCE Performance A+ Series ”XPF120.W.ARGB” White ARGB LED Fan: 120x120x25mm, 500~1500rpm, <18~32.5dBa, 70CFM, PWM, hydro bearing, 4 pin + ARGB 3 Pin M/B, Black
Codul produsului : XPF120.W.ARGB(XF064)