120mm Case Fan - XILENCE XPF120.TR Fan, Red LED, 120x120x25mm, 1400rpm, <21dBa, 68CFM, hydro bearing, Big 4Pin and 3Pin Molex, Black/Red
Codul produsului : XPF120.TR (XF046)