120mm Case Fan - XILENCE XPF120.R.PWM Fan, Performance C, 120x120x25mm FDB Fan, 500 - 1500 ± 10%, max. 28 (dB(A))@12V, 57.9CFM, Operating voltage DC (V)	6 - 13.8, Hydro Bearing, Airflow-optimized rotor blades, 4Pin with PWM,  Black/Red
Код товара : XPF120.R.PWM (XF042)